Акриловая краска

Акрилова фарба — по-справжньому універсальний продукт для проведення маніпуляцій з обробки поверхонь різних типів. Цей матеріал практично ідеально підходить для нанесення на бетон, дерево, гіпсокартон або шпалери. Серед різноманіття фарб ви завжди зможете знайти варіант для стін, для підлоги або стелі. Акрилова основа робить цей тип лакофарбових покриттів зносостійким, водо- і паронепроникним, дивно еластичним і дійсно довговічним.

Більш того, фарба абсолютно нешкідлива для людини і тварин, що істотно розширює сферу її можливого використання для додання інтер’єру або фасаду будівлі неповторного вигляду. Купити акрилові фарби будь-якого колірного рішення і за привабливою ціною ви зможете в компанії.

Вам нужна акриловая краска для дерева, бетона или же для нанесения на обои, которая была бы полностью безопасна и не выделяла бы неприятный запах? Мы можем предложить большой выбор красок и подобрать идеальный вариант именно для решения ваших индивидуальных задач.

У каталозі продукції є акрилові фарби по дереву для зовнішніх робіт, водно-дисперсійна і фасадна фарба, кілька різновидів миються і швидковисихаючих варіантів для шпалер та ін. Одним словом, за допомогою нашої продукції ви зможете реалізувати будь-яку ідею, так чи інакше пов’язану з фарбуванням який -або поверхні.