Cброс Windows 10 до заводських налаштувань — інструкція

Будь-який комп’ютер з встановлено операційною системою починає пригальмовувати і працювати не коректно. Причин такого поводження комп’ютера може бути маса — порушена роботи файлів системи і реєстру, погані драйвера і не сумісні програми. Подібних симптомів не позбавлена ​​і остання версія операційної системи від Майкрософт — Windows10.

Як повернути стабільну роботу Windows

Найпростіший спосіб повернути комп’ютера його колишню стабільність, це перевстановлення операційної системи. Але, на відміну від попередніх версій Windows, для переустановлення «десятки» вам не будуть потрібні інсталяційні диски, бекапи та інші «заморочки» процесу переустановлення операційної системи.

початковий стан Windows

Щоб повернути нову систему колишню швидкість і роботу без помилок, в ній передбачена функція «Скидання». Користувачеві надається декілька варіантів скинути систему:

  1. Скидання з збереженням всіх призначених для користувача файлів.
  2. Повний скидання — чиста збірка Windows 10

У разі, якщо ви скидаєте зі збереженням файлів, все ж рекомендується зробити бекап даних. Зберегти резервну копію можна в хмарному сховищі, благо на сьогоднішній це не є проблемою, маса безкоштовних і надійних сховищ в інтернеті пропонують сховища з різними розмірами дискового простору. Можна спробувати ці, або пошукати інші.

Cброс системи windows 10

Для скидання системи, відкрийте додаток «Параметри» (Win + I), далі следeйте «Оновлення та безпека — Відновлення» і далі натисніть на кнопку «Почати» (повернути комп’ютер в початковий стан).

відновлення

Далі, виберіть олдно з двох запропонованих дій:

  1. Зберегти мої файли — видалення додатків і налаштувань із збереженням особистих файлів.
  2. Видалити всі — видалення всіх особистих файлів, програм і налаштувань.

Cброс вікна

Вибравши будь-який пункт, ви отримаєте вихідну систему, як після установки. Якщо вибираєте повне видалення, пам’ятайте, що всі файли будуть видалені безповоротно. Також, в цьому режимі система пропонує застосувати «шредер», який зробить відновлення стертих файлів НЕМОЖЛИВИМ !

Шредер може стати в нагоді в разі продажу комп’ютера, або ж просто для видалення понад секретних даних.

Залежно від швидкості вашого диска і кількості інформації на ньому, час для скидання системи може варіюватися від декількох десятків хвилин до декількох годин. Після скидання, ви отримаєте нову операційну систему, завантажте її та встановлення програми. Багато системні настройки відновляться до свого попереднього стану.

Інші рішення якщо система гальмує

Привести в порядок операційну систему, можна за допомогою спеціальних утиліт, спробуйте скористатися однією з них, якщо представлений вище спосіб вам не підходить.

очищення історії

CCleaner — очищення системи від непотрібних файлів, куків, тимчасових файлів, видалення історії та іншого непотрібного мотлоху. Програма оптимізує роботи системи після браузерів, поштових клієнтів і всієї системи в цілому. Оптимізація і очищення системного реєстру — одна з ключових особливостей програми.

відновлення системи

Reboot Restore Rx — безкоштовна утиліта для повернення системи в заздалегідь збережений стан. Програма при установці створює точку відновлення і при кожному завантаженні системи відновлює її попереднього стану.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.