TimeAway — додаток для батьківського контролю

Додаток TimeAway є функціональним засобом батьківського контролю, оптимізованим під Android-гаджети. Утиліта дозволяє батькам легко контролювати і обмежувати застосування мобільних девайсів своїми дітьми. Незважаючи на безкоштовність, TimeAway надає ряд актуальних можливостей, включаючи моніторинг часу для роботи з програмами, визначення коректного розташування дітей і дистанційне керування пристроєм.

створення облікового запису

Після завантаження утиліти TimeAway з порталу Google Play батькам потрібно буде зробити спеціальний аккаунт для себе і, зрозуміло, свою дитину. Так як всі операції додаток виробляє локально по Мережі, його доведеться інсталювати і на девайс дорослої людини, і на апарат дитини, після чого переконатися в наявності активного веб-з’єднання.

Батьківський контроль

При реєстрації користувачу знадобиться придумати п’ятизначний пароль, який заборонятиме застосування апарату і видалення утиліти з системи. Батьки зможуть додавати до шести гаджетів до приватного аккаунту. При першому розгортанні програма ще надасть окреме керівництво з оглядом основних можливостей.

Функції батьківського контролю на Андроїд

Практично всі вищеописані опції запускаються з девайсів батьків. Зокрема, TimeAway гарантує ведення журналів, де демонструється час, що витрачається на сторонні сайти. Крім того, можливе блокування апарату дитини на конкретний часовий проміжок. До того ж, утиліта вміє визначати час на сон і школу, щоб самій «замикати» гаджет на відповідне час.

функції

На відміну від аналогів, програма TimeAway здатна контролювати місце розташування дитини на Google-картах з використанням девайса. Також TimeAway формує щоденну зведення, демонструючи, скільки часу саме діти проводять за гаджетом і які програми регулярно запускають. Крім усього, утиліта може оперативно блокувати і розблокувати апарат — розблокування здійснюється лише після введення особливого пароля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.