Menote — Android-програма для створення заміток

Компанія Corcop випустила затребуване додаток Menote для Android-оточення. За допомогою Menote можна спокійно створювати всілякі текстові замітки. Даний продукт відмінно підійде людям, які користуються блокнотом для оформлення невеликих документів. Втім, у самих розробників він асоціюється з традиційним «Блокнотом», реалізованим в Windows-системах.

наручниках

Прості замітки на Андроїд

Як і в десктопном текстовому редакторі, в Menote відсутня великий інструментарій. На щастя, в подібних програмах цінується не тільки набір функцій. У них набагато важливіше простота і зручність роботи. Зазначені гідності тут дотримані і забезпечать коректна взаємодія з доступними записами.

Слід підкреслити, що всі замітки, підготовлені в рішенні Menote, синхронізуються через звичайний Google-аккаунт. Подібна особливість спростить управління наявними даними на численних пристроях. Так, перед першою початком роботи користувачеві знадобиться авторизуватися. Згодом власнику гаджета буде надано кілька груп записів, в числі яких «Робота», «Цитати», «Приватне» і «Важливі». Вони вважаються ключовими елементами, що дозволяють упорядкувати всі відомості.

можна зробити нотатку

заповнення заміток

Групи для різних типів нотаток

Потім перелік категорій можна спокійно видалити і підготувати персональні каталоги. Для спрощення роботи ярлики кожної групи, як правило, фарбуються в унікальний колір і називаються. Далі, при створенні запису, файл доведеться перенести в відповідну групу. Якщо ж категорія не вказана, замітка розташується біля переліку груп.

Крім набору текстових даних, в розділі створення запису реалізована опція вставки картинок. Зокрема, можна перенести зображення з пам’яті апарату, або ж створити знімок, кардинально перетворює замітку. Також в настройках Menote є опції синхронізації, що пропонують різні інтервали збереження матеріалів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.