IEvaphone — зателефонувати безкоштовно з Андроїда на телефон

Стаціонарні телефони вже давно своє віджили, натомість ми отримали новий зв’язок, іменована IP-телефонія. Сучасний інтернет дозволяє здійснювати дзвінки по всій земній кулі — з Росії в Браузілію, Німеччину, Австралію і назад. На даний момент, можливості IP-телефонії практично безмежні, і цим потрібно користуватися.

Маючи в наявності мобільний гаджет з операційною системою Андроїд і доступом в інтернет, ми можемо дзвонити практично в будь-яку країну, при цьому не вдаючись до дорогих тарифами мобільних операторів. Вам всього лише потрібно, встановити додаток для безкоштовних дзвінків IEvaphone.

IEvaphone

IEvaphone — Android додаток, який дає змогу здійснювати безкоштовні і не дорогі дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони по всьому світу.

Для того, щоб зателефонувати вашим друзям, знайомим чи родичам, їм не потрібно встановлювати будь-які програми або програми, їм не потрібно навіть бути онлайн — ви просто набираєте номер телефону і телефонуйте.

Зателефонувати безкоштовно на телефон

  • Якщо Ви встановлюєте програму на вашому рахунку вже буде 10 кредитів, завдяки яким ви зможете здійснювати безкоштовні дзвінки (залежить від тарифних планів тієї країни, в яку ви дзвоните);
  • Вибравши країну для дзвінків і ввівши номер, ви дізнаєтеся вартість однієї хвилини розмови;
  • Найсмачніше — кредити, які потрібні для дзвінків, не обов’язково купувати. Їх можна заробляти, встановлюючи запропоновані програми та переглядаючи відео ролики. заробити кредитиВиконуючи завдання, ви заробляєте кредити, які можете витратити на дзвінки. Зазвичай нарахування кредитів відбувається протягом декількох хвилин, однак іноді може знадобитися до 24 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.