GO Speed ​​- очистити пам’ять на Андроїд

GO Speed

GO Speed — корисне додатки для оптимізації мобільних пристроїв на Андроїд. Дозволяє безпечно видалити непотрібні програми, сміттєві файли, і звільнити пам’ять пристрою.

Додаток допоможе оптимізувати роботу мобільного пристрою. Ви зможете контролювати роботу програм, фонові процеси і автоматичний запуск додатків, і для цього не потрібно запускати пристрій з правами Root.

Основні інструменти додатки

Очищення сміття — інтелектуальне сканування звільнить ваш пристрій від непотрібного сміття — непотрібні файли, кеш, застарілі файли додатків, файли зображень, і сміття після роботи інтернет браузерів.

непотрібні файли

Менеджер Додатків — управління додатками: видалення, резервне копіювання і виявлення рідко використовуваних додатків.

управління додатками

Прискорювач Пам’яті — очищення фонових завдань, звільнення пам’яті. Інструмент оптимізує роботу операційної системи і прискорює її роботу.

поліпшення пам'яті

Очищувач пам’яті — глибока чистка вашого телефону. Дозволяє знайти непотрібні фотографії, музику, документи і додатки, для звільнення простору і прискорення вашого пристрою.

Менеджер автозапуску — забороніть небажаним додатків запускатися автоматично. Зберігається стабільна робота пристрою, поліпшується чуйність операційної системи, і підвищується її швидкість.

автозапуск

Junk Cleaner — майстер для проведення очистки пристрою і збільшення вільної пам’яті. Аналізує заставлені додатки, знаходить сміття, непотрібний кеш, залишкові і тимчасові файли.

Плавучий Віджет — інформер стану пам’яті, і запуск очищення одним рухом.

Термінатор попередньо встановлених додатків — допомагає користувачеві відрізняти важливі системні служби від непотрібних додатків, і одні дотиком відключити їх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.