Windows10Upgrade — оновитися безкоштовно до Windows 10

Незважаючи на те, що Microsoft закінчила безкоштовне оновлення сімки і вісімки до Windows 10, все ж така можливість ще існує, у вигляді виконуваного exe-файлу, який можна завантажити в спеціальному розділі сайту Майкрософт.

Компанія не повідомляє дати, до якої буде діяти можливість безкоштовно оновити свою систему до десятки.

Цікавий факт, що дана можливість залишена для користувачів з обмеженими можливостями, однак будь-якої перевірки на наявність обмежень або спеціальних технологій не передбачено, тому оновити систему може будь-який користувач попередніх версій Windows.

Офіційне безкоштовне оновлення через службу update тривало один рік і закінчилося 29 липня 2016 року. З цього моменту оновлення до Windows 10 буде коштувати 199 північноамериканських доларів (за версію Home).

1 серпня відбувся вихід оновлень Anniversary Update для операційної системи Windows 10. Оновлення містить поліпшення для голосового помічника Cortana, розширень в браузері Microsoft Edge і інші додаткові функції. Оновлення безкоштовно для користувачів, які оновилися до «десятки» або ж придбали нову.

Windows10Upgrade

Щоб оновитися до Windows 10, скачайте файл Windows10Upgrade24074.exe і запустіть уставнощік. Дотримуйтесь інструкцій Астера і через деякий час ваша система оновитися.

При тестуванні утиліти, процес оновлення тривав близько 4 годин, можливо причиною була робота на віртуальній машині, хоча це малоймовірно, тому для оновлення системи необхідно запастися свобоних часом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.