Ultimate Media Player — потужний медіапрогравач для Android-девайсів

Ultimate Player відео

Відео плеєр Ultimate Player

Додаток Ultimate Player є універсальним медіапроїгривателем для Android-апаратів. Цей потужний плеєр вміє програвати не тільки звичайні медіаформати, але також досить рідкісні файли (включаючи mtv, m4a, 3g2 і voc). На відміну від аналогів, Ultimate Player здатний успішно замінити всі подібні програми на девайсі.

Треба підкреслити, що продукт Ultimate Player має спрощений інтерфейс. А ось компактне бічне меню допомагає оперативно перейти в необхідний розділ.

медіа бібліоткеа

Після першого розгортання програвач самостійно перевірить внутрішню пам’ять гаджета і сформує медіабібліотеку з різноманітних форматів. Туди будуть занесені як аудіозаписи, так і відеокліпи, з якими згодом можна ознайомитися. Найчастіше каталог для сканування підбирається вручну, внаслідок чого в переліку програвання НЕ буде всякого «сміття».

Ultimate Player аудіо

Аудіо плеєр Ultimate Player

У вікні рішення Ultimate Player відсутні допоміжні елементи, але є класичні клавіші управління. Втім, в плеєрі реалізовані деякі альтернативні можливості, в числі яких зміна швидкості відтворення, підключення субтитрів, таймер сну і перехід на конкретний фрагмент. Прослуховуючи треки, можна отримати розширені відомості у вигляді альбомної обкладинки і тексту пісні, але зазначена опція працює досить погано і рідко виявляє актуальну інформацію. Що стосується інтегрованого еквалайзера, то він має дев’ятьма смугами настройки і безліччю традиційних «пресетів».

Також кілька актуальних функцій приховано в розділі «Налаштування». Тут доступні такі опції, як авторегулювання яскравості, в тому числі управління і відстеження через гарнітуру. Для підвищення швидкодії продукту передбачений цілий ряд налаштувань.

UltimatePlayer

Проте, орієнтовані вони на просунутих користувачів, що мають поняття про кожну задействуемих функції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.