Як налаштувати пошту в The Bat

Однією з кращих програм сучасності, що користується заслуженою повагою кількох мільйонів користувачів, є поштовий клієнт The Bat. Продуманий інтерфейс і простота використання є невід’ємною рисою даної програми. Єдиною складністю може стати первісна настройка поштового клієнта, але і це питання можна вирішити. Розглянемо покроково процедуру початкового настроювання поштового клієнта The Bat .

Для початку потрібно завантажити і встановити цю програму на свій комп’ютер. Завантажити поштовий клієнт можна з офіційного сайту програми, або просто задавши в пошуку «скачати The Bat». Також необхідно мати зареєстрований поштовий ящик електронної пошти на будь-якому поштовому сервері світової мережі. Після установки при першому ж запуску програми потрібно виконати початкову настройку поштового клієнта, створивши свій ящик в цій програмі.

Крок 1. Необхідно запустити програму. Значок запуску можна знайти в меню «Пуск»

Крок 2. Після запуску програми на верхній панелі потрібно вибрати спадаюче меню «Ящик» і натиснути на значок «Новий поштовий ящик»

Крок 3. У результаті повинно з’явитися віконце створити нову поштову скриньку.

Крок 4. У рядок «Назва ящика:» потрібно ввести бажане найменування поштової скриньки, яке буде відображатися в меню поштового клієнта. Можна використовувати своє ім’я і прізвище, найменування домену, на якому розташований ящик, позначити функцію поштової скриньки (робоча або особиста пошта) і так далі. Після цього натискається кнопка «Далі».

Крок 5. У вікні потрібно ввести адресу e-mail. У рядок «Адреса e-mail:» вводиться повна назва необхідної пошти. У прикладі використаний ящик на mail.ru. В реальності на цьому кошторисі може бути поштова адреса на будь-якому поштовому сервері світу.
Потім натискається кнопка «Далі».

Крок 6. У наступному вікні необхідно ввести адреси поштових серверів. Іноді програма автоматично вибирає потрібні налаштування, але в рідкісних випадках доводиться робити ці настройки самостійно.

Як використовуваного протоколу на більшості серверів вибирається протокол POP3. У рядку «Сервер для отримання пошти» необхідно в цьому випадку написати «pop.адрес домену» (в прикладі використовується домен mail.ru). У рядку «Адреса сервера« SMTP: »вводиться« smtp.адрес домену ». Обов’язково не забуваємо ставити галочку в квадратику «Мій SMTP сервер вимагає аутентифікації» (для малої кількості поштових серверів це неактуально).

Крок 7. У наступному вікні необхідно ввести ім’я користувача і пароль так само, як це робиться в браузері при перевірці пошти. Якщо хочеться зберегти лист на поштовому сервері, то обов’язково потрібно поставити галочку в квадратику «Залишати листи на сервері».

Крок 8. У новому віконці потрібно вибрати в якості відповіді «Так».

Крок 9. Заповнюємо інші властивості нової поштової скриньки. Обов’язково треба відстежувати відповідність даних, що вводяться тим, які використовувалися раніше. У спадаючому меню «З’єднання» вибирається «Безпечне на стандар. порт … ». Можна за бажанням налаштувати і інші настройки, наприклад тип доставки або потрібні шаблони.

Крок 10. У полі «Параметри» можна змінити ще деякі настройки відповідно до індивідуальних требованяімі.

Крок 11. Поштова скринька створено!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.