Помилка резервної лінковки в QIP

Помилка резервної лінковки — це можуть бути насправді всілякі помилки: це може бути будь-яка помилка перенаправлення в базі, невірний статус бази, помилка резервної схеми або резервної лінковки . Насправді такі проблеми відбуваються дуже рідко, проте це не те, про що багато хто відразу думають. Безліч людей, побачивши таку помилку, починає ніде правди діти думати на QIP, звинувачуючи його в недбалої роботи і проблемності створеної ними програми. Однак QIP тут ні при чому, така помилка виникає саме на самому сервері, а не в QIP, тому звинувачувати їх тут нема в чому і вони нічим вам не допоможуть, навіть якщо дуже сильно захочуть. Всілякі помилки з базою в основному виникають надзвичайно рідко, однак виникають вони саме на сервері при різних збоях в роботі системи.

Що ж робити — помилка резервної лінковки?

що робити Помилка резервної лінковкиСьогодні існує величезна кількість порад по тому, як треба чинити, коли вискакує помилка резервної лінковки. Це питання, напевно, став одним з найпопулярніших серед російських користувачів інтернету в мережі Google. На деяких сайтах дуже багато хто намагається радити заново версію QIP, тому що мабуть ваша версія застаріла, і вся справа в тому, що сервер QIP вже перенастроен під новий апдейт, тому старі версії не підтримуються, а тому у всіх їх користувачів і видається помилка. Деякі радять просто почекати, так як мабуть це проводяться будь-які профілактичні роботи на порталі, що і викликає помилки у користувачів. Деякі радять не ставити питання іншим користувачам, а просто напросто написати питання, що цікавить в службу підтримки QIP, де вам і повинні будуть надати всі відповіді на ваші питання або ж просто усунути помилку.

Однак питання залишається, що ж робити. Серед такої великої кількості відповідей не зрозуміло, який же правильний. Щоб ви не псували собі настрій ще більше, намагаючись виконувати всі дії, які вам радять інші користувачі, витрачаючи при цьому свої дорогоцінні сили і час. Правильна відповідь тут всього один, при чому, как не странно — він же і найлегший з них. Як вже було відмічено, помилка резервної лінковки — це помилка, яка є якимось збоєм саме в базі сервера, тому єдине, що залишається вам робити — це тільки чекати, поки цю помилку виправлять. Будьте впевнені, якщо така помилка з’явилася у вас, то ви не одні. Метушитися і встановлювати заново версію марно, тому що версія у вас повинна бути тільки та, з якою вам зручніше і все. Писати в службу підтримки так само марно — вони і так вже сповіщені про присутньої проблеми і будуть намагатися її вирішити в найкоротші терміни. Так само помічено, що якщо при запуску QIP вискакує така помилка, то ICQ так само не буде працювати, показуючи цю ж помилку.

Залишається зробити висновок, що помилка резервної лінковки — помилка на сервері, а тому користувач не в змозі нічого з нею зробити. Вам залишається просто напросто змиритися з тим, що ви не зможете деякий час користуватися улюбленим сервісом і сподіватися, що роботу буде відновлено в якомога коротші терміни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.