Огляд twitter клієнтів

Twitter або дослівно переводячи з іноземної мови «базікати», «щебетати» або «чірікать». І згідно «пташиним» порівнянням подібне твіттерское спілкування означає передачу миттєвих, обмежених 140 символами, повідомленнями. Ці повідомлення завжди текстові і передаються за допомогою віртуального інтерфейсу або спеціально призначеного twitter клієнта (програми по типу ICQ, Skype і інших). Відмінною характеристикою спілкування в Twitter є публічність. Тобто кожен користувач бачить те, що написав інший — принцип блогінгу.

twitter клієнти

Програм, що сприяють функціональному, зручному і безпечному спілкуванню, вкрай багато і розроблені вони для різних платформ. Є twitter клієнт для windows , Linux, Mac OS, Android, Apple iOS і працюють на декількох платформах. Розглянемо найпопулярніші.

змішувачі

Універсальний і на даний момент кращий twitter клієнт , який можна порадити всім власникам персональних комп’ютерів і IPhone — Mixero. Головною його перевагою вважається маленький розмір. Російськомовний дружній інтерфейс, який виглядає як три логічні колонки. Права колонка — групи спілкування, канали і контакти на даний момент, зліва — твіти, середня колонка — оповіщення. За допомогою клієнта можна спілкуватися в Facebook і працювати з рядом акаунтів. Можливості: переглядати скорочені посилання, профіль і час простою, зображення за прямими посиланнями, збереження / відстеження трендів, підтримує режим аватарів, автоматичне доповнення імен та позицій. Крім цього дозволяє додавати хеш — теги і переводити твіти, фільтрувати стрічку і видаляти спам, групувати контакти. І деякі інші функції.

TweetDeck

Наступним найпопулярнішим після веб — інтерфейсу вважається twitter клієнт для windows 7 — TweetDeck. Тут варто відразу домовитися про те, що є версії клієнта, призначені не тільки для персонального комп’ютера. Є TweetDeck для Android, IPad і для Хрому. З огляду на це програма вважається найбільш популярною серед користувачів. Дослідне використання вказує на те, що версія для ПК трохи незручна — створює додаткові вкладки, велике (не звертайте) вікно, що займає весь екран і деякі інші недоліки. Однак на сьогоднішній день серед безлічі можливостей для спілкування вважається справжнім соціальним «медійним комбайном». Тут все під рукою і все є. Є підтримка декількох акаунтів і оновлень. Тут і Facebook, і MySpace, і LinkedIn. Все що перераховано в попередньому клієнта, тут доведено до досконалості. Є й кілька відмінних рис: всі налаштування TweetDeck зберігаються на сервері, а тому доведеться завести аккаунт, підтримує розширену роботу з твітами і клавіатурними командами, стало можливим заблокувати користувача, видалити або надіслати скаргу.

Seesmic

Наступною багато платформної (описано вище) програмою для миттєвих коротких повідомлень буде Seesmic . Головною відмінною рисою став зовнішній вигляд. Барвистий, яскравий, приємний для сприйняття інтерфейс і при цьому вкрай логічний, але, на жаль, не підтримує Facebook. Це клієнт приємного спілкування. Вікно розділене на три логічних колонки, одна збирає в стрічку всі повідомлення, відповіді всіх акаунтів, інші відображають іконки і статуси. Для зручності в власний стовпець можна розгорнути будь-яку категорію повідомлень. Є сповіщення про доставку нових повідомлень, можливість відправки на кілька акаунтів, укорочення посилань, автоматичне перемикання до респондента і інші зручні функції. За великим рахунком Seesmic — це більш призначена для користувача і в той же час максимально полегшена програма, якщо порівнювати з попередньою.

Twittie 1.2

Варто навести приклад клієнта і для мобільного використання — Twittie 1.2 для Mac OS. Це багато аккаунтний клієнт доступний як у вільному, так і в платному поширенні. Причому і перший і другий різним лише наявністю реклами. Відрізняється дуже якісним дизайном і зовнішнім виглядом і при цьому користувачеві можна змінювати розмір вікна або налаштовувати інтерфейс. Функціональність теж не залишає прогалин. Програма максимально напхана функціями: послідовність повідомлень / відповідей, перегляд листування, скорочення посилань, вибір фотохостингів і багато іншого.

Це далеко не всі twitter клієнти , їх значно більше — одні більш функціональні інші менш, але все приблизно однотипні. Вибір відповідно залежить від особистих побажань і зручності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.