Огляд програм для відеоконференцій

Програми для відеоконференційДля відеоконференції необхідний Інтернет з великою швидкістю. Додамо сюди гарнітуру або мікрофон, відповідну камеру і можна вирішувати важливі питання. Головним плюсом служить широке охоплення території для проведення відеоконференції. А для бізнесу — миттєве вирішення питань.

TrueConf Online

Програма TrueConf Online володіє високою функціональністю для якісного мовлення. Хороший звук і високу роздільну здатність відео дозволять вам провести відеоконференцію на високому рівні. При цьому користувачам не знадобляться якісь спеціальні знання. Не потрібно знати IP адреси, програма зрозуміла навіть новачкам. Робота програми для відеоконференцій буде відбуватися без проблем, навіть якщо встановлено Firewall або проксі. Головною перевагою даної програми є недорогі дзвінки. Дзвінок в Америку вам буде коштувати не дорожче дзвінка в Росії. Використовуючи відеозв’язок з будь-якої точки світу, ви зможете провести конференцію і вирішити важливі питання, перебуваючи далеко від своїх партнерів, але при цьому поговоріть з ними і побачите їх. Великим плюсом є відеоконференція при слабкому інтернет мовленні. А для відеоконференції треба зовсім нічого: підключення до мережі Інтернет, мікрофон і веб-камера і використання даної програми. Усе! На офіційному сайті даної програми ви зможете вибрати тариф та детально розібратися з роботою цієї програми.

E-Works

Ще одне рішення від російської компанії, розроблене італійцями, програмний продукт E-Works, дозволяє успішно проводити відеоконференції при будь-, навіть слабкою інтернет-зв’язку, від 48 Кбіт / сек. Користувачі даного продукту можуть проводити обмін аудіо та відео, показувати веб-сторінки, скріншоти і т.п.

vPointHD

Додаток vPointHD відрізняється від описаних програм. Вона підтримує прийом відео високої чіткості при використанні подібної камери. Плюсом є придушення зайвих шумів і луни в вашому мікрофоні, за рахунок кодування спеціальних кодеків і автоматичного шумозаглушення. Виходить хороший і чіткий звук з мікрофона. Бракує потужності при передачі відео? Зменшиться екран і відео передасться набагато швидше.

Маючи широкий набір функцій, vPointHD призначена для більш швидких мереж з більш потужними комп’ютерами. В результаті чітка картинка і дуже якісний звук.

Програми для відеоконференцій допомагають краще організувати цей захід. Вони покращують зручність проведення конференцій і допомагають проводити реальні бесіди людей.

Відеоконференції міцно увійшли в наше життя. Вони допомагають організувати бізнес, вирішувати важливі питання, обговорити поточні справи, показати, обговорити і редагувати певні документи. Відбувається зв’язок між людьми, яких розділяють тисячі кілометрів. А головне, що при наявності слабкої зв’язку відеоконференція не переривається, а продовжує працювати в тому ж ритмі. Використання відеоконференцій зручно для всіх. Головне правильно сформулювати питання або дати розгортає відповідь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.