Огляд кращих html редакторів

На сьогоднішній день можна без зусиль підібрати зручний для вас html редактор, який допоможе вам створити свій власний веб-сайт. Якщо ж ви досвідчений користувач і вже не раз створювали сайти, то підібрати найбільш зручний варіант.

Кращі html редакториКращі html редактори можна знайти як платні, так і безкоштовні варіанти. Наприклад, безкоштовний html редактор Aptana Studio , ви можете використовувати, не залежно від рівня вашої підготовленості. Ви новачок або професіонал, зможете завжди скористатися Aptana Studio. Програма містить в собі близько 1000 різних плагінів, які допомагають вам створити сайт. Містить власний FTP клієнт. Може працювати з CSS і JavaScript. Підтримує безліч інших функцій.

Ще один з безкоштовних html редакторів — HTML-Kit . До доповнення до програми поставляються 400 плагінів, що значно розширюють функціональні можливості даного редактора. HTML-Kit працює зі всілякими мовами програмування.

Amaya , редактор веб-сайтів, який розроблений консорціумом W3C. Як відомо саме консорціум і визначає стандарти в усьому Інтернеті. Використання даного редактора не змусить засумніватися в його здібностях. Має вбудований браузер, що дозволяє виробляти редагування. Основна перевага програми навіть не в його точності, а легкості використання. Ви без зусиль зможете зробити свій веб-сайт.

До найкращим html редакторам можна віднести NetBeans . Спочатку він розроблявся для мови Java і інших, але поступово перейшов до web розробок, що і допомогло йому стати відмінним інструментом в руках професіоналів.

Aptana Studio також відноситься до безкоштовний веб-розробок. Особливістю даного редактора, як і багатьох інших служить попередження про помилки, які допомагають правильно написати потрібний код, і підсвічування синтаксису. Розширенням функціональності програми служать плагіни. З їх допомогою можна додати підтримку декількох мов і платформ, куди входять Apple iPhone, Adobe Air, Python.

Найпростіший і зручний редактор KompoZer , який підійде для самих новачків. Він дозволяє користувачеві створювати сайти і не знати програмний код. Має вбудований FTP менеджер і вміє працювати з декількома сторінками зразу. Є підтримка форм і таблиць.

Важливо відзначити редактор WebPageMaker , який також підійде для новачків і людей, які не знають навіть елементарних основ HTML, не кажучи вже про мови PHP і CSS. Все дуже зручно і зрозуміло. Максимум, саме складно, що вам потрібно буде зробити, вписати посилання. Але і це робиться дуже просто, виділяється потрібне слово, натискається кнопка і вписується конкретне посилання. Нічого складного в цьому редакторі немає.

Але і наостанок варто відзначити самі кращі html редактори, які можуть дійсно все. Це Microsoft Office SharePoint Designer. Він входить до складу продуктів Microsoft Office. А самим навороченим вважається Adobe Dreamweaver. Він може все. За допомогою нього створюються професійні сайти з усіма притаманними їм особливостями. Але це не означає, що вишерассмотренние пакети не в змозі створити професійний сайт. Мінусом Adobe Dreamweaver CS6 вважається великий «вага» програми і високе споживання ресурсів.

Кращі html редактори допомагають користувачам створювати сайти самого різного рівня, при цьому повністю не розбираючись в мовах програмування. Програми постійно поліпшуються і оновлюються. Розвиток не стоїть на місці. З кожним роком з’являються все нові подібні програми, щоб запропонувати користувачеві створювати ще більш досконалі веб-сайти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.