Кілька простих порад по користуванню системою Wi-Fi

Дана стаття буде розглядати коротко найбільш поширені Wi-Fi проблеми, які виникають будинку, в офісі, або в дорозі.

Бездротові мережі Інтернету надають нам розкішну функцію, таку, як перегляд веб-сторінок без використання кабелю. Зв’язок транслюється за допомогою радіохвиль. Вони можуть виходити з ладу через перешкоди, апаратних помилок, або проблем у оператора. Маючи все це на увазі, в цій статті зібрано короткий посібник з найбільш поширених Wi-Fi проблеми і способи їх усунення.

Якщо ви не можете вирішити деякі неполадки мережі будинку або в офісі, то далі ви дізнаєтеся кілька способів їх усунення в Wi-Fi, і способи відновлення бездротової мережі.

Wi-Fi

Перевірте, чи ваш ноутбук до Wi-Fi мережі

Виникли проблеми при підключенні до Wi-Fi в кафе, де ви любите бувати, або залі очікування аеропорту? Рішення проблеми може бути у вас під рукою. Якщо ваш ноутбук або нетбук не підключений до локального бездротового маршрутизатора, і у вас немає можливості переглянути список найближчих бездротових мереж, то коштувати перевірити, чи оснащений ваш ноутбук Wi-Fi кнопкою або перемикачем, який ви, можливо, натиснули випадково. Багато ноутбуки включають функцію кнопки (позначається за допомогою бездротового маршрутизатора або мережі) на панелі клавіатури у верхній частині, або перемикача на передній панелі, або сторонах ноутбука. Якщо ви знайшли таку кнопку, перевірте, чи є натискання, яке дозволить вам підключитися.

Перезавантажте комп’ютер і бездротовий маршрутизатор

Якщо ви все ще не можете підключити ваш комп’ютер або такий пристрій, то перезавантажте його. Це зробити просто, тому що, може бути, ваш маршрутизатор, Wi-Fi вашого ПК адаптера, або ваша операційна система можуть мати помилку в програмному забезпеченні, або є проблема в прошивці. Так, що просте перезавантаження може це виправити. Якщо деякі, або всі з перерахованих пристроїв відмовляються від підключення, спробуйте відключити маршрутизатор від 5 до 10 секунд, а потім підключити його назад. Це перевірений і надійний спосіб відновити раніше функціональну бездротову мережу і повернути її в гарний робочий стан.

Зміна Wi-Fi каналу на маршрутизаторі

Більшість Wi-Fi маршрутизаторів і пристрої даного типу використовують радіодіапазон 2,4 ГГц, який має 11 каналів в Сполучених Штатах. На жаль, тільки 3 з 11 каналів можуть працювати одночасно без перекриття, або, заважаючи один одному: 1 канал, 6 і 11. Гірше того, багато маршрутизаторів, встановлені на мовлення на каналі 6 за замовчуванням. Отже, перешкоди від інших маршрутизаторів в цьому районі є загальним джерелом проблеми зі зв’язком, особливо в густонаселених районах, таких як житлові комплекси і торгові центри. Інші радіостанції, які використовують, наприклад, діапазон 2,4 ГГц, відеоняні і бездротові телефони, і інші електричних прилади (наприклад, мікрохвильові печі) можуть перешкодити передачі сигналів Wi-Fi теж.

Щоб переконатися в тому, що інші бездротові маршрутизатори можуть заважати роботі, погляньте на список найближчих бездротових мереж. Якщо ви використовуєте Windows, натисніть на значок мережі в правому нижньому кутку. Якщо ви бачите інші назви мережі, особливо ті, які мають більш ніж один рядок сигналу — вони можуть бути перешкодою вашого сигналу.

Ви можете спробувати позбутися перешкод при перекладі маршрутизатора на інший канал. Можна наосліп вибрати канал (1 або 11 — кращий вибір), або ви можете зробити більш ретельну перевірку за вибором, щоб побачити, які канали сусідніх мереж використовуються так що, можна використовувати інший канал. Це можна перевірити за допомогою безкоштовної програми, такої як InSSIDer або Vistumbler, або використовувати веб-Meraki WiFi Stumbler. Якщо у вас немає доступу до одного з цих додатків на вашому ноутбуці, ви можете скористатися безкоштовним додатком, як Wi-Fi Analyzer (на Android пристроях) або Wi-Fi Finder (від компанії Apple IOS пристроїв) на вашому смартфоні, або планшеті для сканування мереж Wi -Fi.

Як тільки ви вибрали канал для перемикання, вам потрібно увійти в панель управління вашого маршрутизатора і змінити канал. Щоб отримати доступ до веб-управління маршрутизатора панелі, потрібно відкрити нове вікно в браузері. Поки ви підключені до бездротової мережі маршрутизатора — введіть в його IP-адресу (зазвичай 192.168.1.1 або 192.168.0.1).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.