Взлом Wi-fi мережі за допомогою програм

Злом Wi-Fi мережіТака величезна популярність Wi-Fi обумовлена ​​саме відсутністю проводів, а значить мобільністю і доступністю при необхідності. Спочатку стандарт 802.11a / b розроблявся для використання мереж в офісах і для мобільних офісних потреб (наприклад, відряджень), а тепер бездротова мережа доступна в будь-яких умовах, включаючи домашні. Щоб скористатися мережею Wi-Fi, наприклад, домашнім або мобільним (мається на увазі мобільний телефон) користувачам необхідно придбати точку бездротового доступу і маршрутизатор.

Однак поряд з усіма своїми якісними перевагами сетіь Wi-Fi мають один суттєвий недолік — вразливість. Справа в тому, що 802.11a / b мережі захищаються кількома механізмами безпеки — кодування даних по протоколах WEP і WAP, фільтрація даних по MAC адресам і застосування прихованого мережевого ідентифікатора, які на даному етапі розвитку бездротових мереж вкрай недосконалі. Знаючи ці вразливі місця вкрай просто завантажити програму для злому wi-fi і скористатися нею для доступу до мережі. Розглянемо деякі.

Отже, щоб зламати 802.11a / b мережу знадобитися в першу чергу ноутбук з бездротовим адаптером. Зауважимо, що всі наступні програми злому і утиліти, наведені в цій статті, підходять для операційної системи Windows на увазі того, що звичайні користувачі за статистикою користуються саме цієї ОС.

відрікатися

Однак для початку розглянемо універсальний спосіб злому, який не вимагає підв’язки до певної операційної системи і містить утиліти для злому перерахованих протоколів, за допомогою диска Backtrack — завантажувальний. Вся процедура проходить в 3 етапи — збір даних (інформації) про бездротової мережі і її пошук, перехоплення відповідних пакетів і аналіз отриманих даних. Кожен етап виконує своя утиліта airmon-ng, airodump-ng і Kismet відповідно.

Aircrack

Наступна програма злому wifi мережі носить назву Aircrack, останню версію якої можна вільно роздобути в Інтернеті. Ця зовсім невеликий пакет утиліт — три програми. Перша — Airdump — дозволяє отримати потрібну інформацію про мережеві пакетах. Друга — Aircrack — здійснює їх аналіз та видає пароль. І, нарешті, третя — Airdecap — розшифровує захоплені мережеві ресурси. Процедура злому проста, починається з запуску першої утиліти і її налаштувань, а далі відповідно до інструкції в з’являються віконцях. Злом мережі з протоколом WAP, теж можна здійснити за допомогою Aircrack, проте в цьому випадку процес буде трохи складніше.

утиліта Airslax

Наступна дуже проста і доброзичлива утиліта Airslax. Ця програма злому пароля wi-fi примітна тим, що включає в себе slax linux і aircrack-ng, а також допоміжний скрипт, який полегшує роботу користувача. Її можливості: при запуску сканує всі можливі канали ефіру, знаходить і перехоплює мета, відключає клієнта і, аналізуючи дані, підбирає пароль, зберігає результати. Причому утиліта дає можливість зламати мережі з обома способами шифрування — WEP і WAP. Крім цього здатна знайти точки доступу з авторизацією по WPS протоколу і підібрати Pin — код.

Безкоштовний Wi-Fi Spot

У мережі Інтернет у вільному доступі викладений збірник програм для злому wifi називається — Free WiFi Spot. Пакет містить найкращі і потужні програми і утиліти для отримання паролів до бездротових мереж. Вибір того чи іншого інструменту злому залежить від особистих зручностей і наявності супутнього обладнання. Наприклад, операційна система Linux для цих цілей більш практична, ніж Windows.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.