Як розділити інтернет-сервіс з сусідами, і чому це робити не бажано

 

Все, що необхідно зробити — розділити пароль Wi-Fi. Сигнал, ймовірно, досить сильний, якщо Ви живете в суміжних квартирах. Але у великих приміських, автономні будівлі, сигналу, можливо, знадобиться посилення. Подивіться розширення Вашої мережі Wi-Fi всюди по дому для деяких пропозицій.

Існує достатньо підстав, щоб не розділяти інтернет-зв’язок. З великою кількістю людей на тому ж самому підключенні до інтернету Ви, ймовірно, відчуєте удар. Ви можете бути в змозі вирішити цю проблему, сплачуючи більше за більш швидке обслуговування, але це уравновесило б деякі заощадження, які Ви отримуєте від поділу підключення до інтернету.

Є інші потенційні ускладнення. Коли-небудь втратите своє підключення до інтернету і зафіксуєте його, перезавантажуючи Ваш модем і маршрутизатор. Ви не зможете зробити цього, якщо модем і маршрутизатор знаходяться в будинку Вашого сусіда, а вони на канікулах. Їм доведеться залишити Вам ключ.

До того ж, необхідно довіряти своїм сусідам. Зрештою, Ви будете ділити мережу з ними. Ви захищаєте свої мережі Wi-Fi від незнайомців з певної причини, і Ви повинні будете бути впевнені, що сусіди не будуть використовувати Вашу мережу проти Вас. А правоохоронні органи можуть переплутати сумнівні дії сусіда онлайн з Вашими діями.

Перш, ніж розділити мережу необхідно ретельно прочитати свою угоду про надання послуг. Можливо, дана дія буде порушувати його, тоді потрібно довести до відома постачальника даної послуги, щоб уникнути проблем у подальшому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.