Як поміняти пароль в ICQ?

Поміняти пароль в асьці потрібно, якщо з вашого номера розсилають спам. Якщо ви недавно купили новий номер ICQ, якщо ваш пароль простий, якщо хтось дізнався ваш пароль і користується вашою аською, то необхідно змінити його. Також це потрібно зробити, якщо ви побачите напис «ваш обліковий запис використовується на іншому комп’ютері». Отже, як поміняти пароль в асьці? Давайте розглянемо детально, як це зробити на сайті ICQ.

Міняємо пароль на сайті Icq

Заходимо на офіційний сайт. В відкрилося віконце «номер E-mail або ICQ» вводимо ідентифікатор аськи. Це шести або дев’ятизначну число, яке присвоюється вам при реєстрації. Або можна вказати електронну пошту, вказану вами на початку реєстрації. Далі, в полі «пароль ICQ» потрібно ввести ваш пароль, яким ви користуєтеся на даний момент в асьці. Потім натискаємо на кнопку «увійти». Через деякий час завантажиться вікно зміни пароля. У саме верхнє поле вводимо поточний свій пароль. В інші поля вводимо новий пароль. Натискаємо на кнопочку «зберегти» для того, щоб підтвердити зміну вашого пароля аськи. Або натиснути на «скасувати», якщо ви з якихось причин передумали міняти пароль ICQ . Буквально через пару секунд завантажиться віконце з підтвердженням того, що ви успішно поміняли пароль в асьці.

Як поміняти пароль в асьці

Тепер потрібно змінити пароль в клієнті аськи. Для цього потрібно запустити програму. Коли з’явиться заставка, потрібно натиснути кнопку «скасування», яка швидко закриється, якщо ви не встигнете. У здалося поле «пароль» вносимо новий пароль, який ви вже вказали на сайті ICQ. Далі натискаємо на «зберегти пароль». Потім натискаємо на кнопку «підключитися». Ось, власне і все.

Міняємо пароль в Icq клієнта

Як поміняти пароль в асьціОднак, можна спробувати змінити пароль аськи в самій ICQ . Для новачків це може здатися складним, тому що вони не відразу можуть знайти, де це зробити. Вибираємо верхню панель аськи. Знаходимо кнопку «налаштування». Вона розташовується у вигляді гайкового ключа або плюс до нього викрутка. Зліва з’явиться меню, в якому вибираємо «обліковий запис». Після цього з’явиться вікно, де буде вказано номер вашої аськи. А праворуч від нього відкриються два віконця «відключити» і «налаштувати». Щоб змінити пароль, потрібно вибрати меню «налаштувати». З’явиться віконце, де вказані ваш обліковий запис, UIN і поточний пароль аськи. У лівій частині вікна вибираємо «змінити пароль». У віконці, що з’явилося треба буде вказати ваш поточний пароль, новий і його підтвердження. Після цього натискаємо на «змінити» і коли прийде повідомлення про зміну пароля, натискаємо ОК.

Зміна пароля в асьці не займає багато часу, якщо ви правильно все зробите. Також пароль не повинен складатися з одних тільки букв або цифр, тому що його легше зламати. Краще використовувати їх комбінацію і додати ще якихось символів. І не варто робити пароль понад вісім знаків, так як символи після восьмого будуть враховуватися при вході в аську.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.