Як повідомити про спам і інших порушеннях в Твіттері

 

Щоб повідомити про образливому твіті, необхідно пройти в розглянутий твіт. Зв’язавшись з ним безпосередньо або, знайшовши його в Вашому графіку часу Твіттера, або на чужій сторінці профілю невідомого користувача. Після шукайте кнопку More, вона знаходиться в нижньому лівому кутку твіти та клацайте на неї. Ви, звичайно ж, не повинні інформувати про твіті на Miley Cyrus тільки тому, що Ви втомилися чути про авантюри, але якби ви пішли на це, то Вам доведеться зробити наступне.

З меню, що потрібно вибрати твіт Звіту. У Твіттері з’явиться коробка, яка просить, щоб Вас визначитися, чи є даний твіт спамом, чи потрапив чийсь сайт під загрозу, або це порушило інші правила ( «образливе»).

Виберіть відповідну кнопку і визначитеся, якщо Ви хотіли б заблокувати і не слідувати за даним сайтом, то натискайте «Підкоритися». Якщо Ви вибрали «Образливий» зі списку, змініть кнопку «Підкоритися» кнопкою Next, і Твіттер попросить у Вас додаткової інформації про те, чому Ви вважаєте даний твіт проблемою. Визначивши проблему з твітів, натисніть «Підкоритися».

Блокування когось з Твіттера додатком смартфона

На мобільному додатку Твіттера даний процес проходить майже точно так же. Виберіть будь-який твіт у Вашому графіку часу, знайдіть кнопку More (представлену у вигляді трьох точок), потім зможете побачити твіт Звіту. Всі можливі сполучення в мобільних додатках Твіттера збігаються з тими, що і при вході в веб-сайт Твіттера.

Додаток тоді попросить Вас деталізувати проблему і кроки, які Ви обробляєте звідти за допомогою повідомлення. Як тільки Ви визначилися з відповідним вибором, виявите кнопку «Підкоритися». Коли ви повідомляєте про образливому твіті, то замість цієї кнопки з’явиться кнопка Next. Знайдіть її, і, швидше за все, Вам доведеться відповісти на кілька додаткових питань про цікавить вас твіті, які Твіттер задасть Вам.

Після того, як Ви натиснете кнопку «підкориться», Твіттер розгляне Ваш звіт і вживе заходів проти того користувача при необхідності. Наберіться терпіння, не дивлячись на те, що Твіттер не може негайно вирішити проблему. Тим часом блокування сайту може принести Вам деякий спокій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.