Як перешкоджати сусідам в користуванні Вашим Wi-Fi

 

Проблеми також можуть виникати через нечесних сусідів, які користуються Вашим інтернетом. Так як такі сусіди могли заборгувати по Вашому рахунку, оскільки вони сповільнюють Вашу зв’язок. Ваша мережа Wi-Fi обов’язково повинна бути захищена паролем. Якщо Ви не встановили його, перевірте документацію свого маршрутизатора і поставте пароль негайно.

Але ніщо ніколи не може бути абсолютно безпечним, і мережа Wi-Fi може бути зламана. Ви повинні вжити додаткових заходів обережності. Є дуже простий інструмент для захисту себе проти цих нападів: сильний пароль. Використовуйте довгий, випадковий ряд чисел, верхніх — і малі літери і пунктуацію, і уникайте чогось знайденого в словнику.

Найбільш безпечним варіантом буде, ймовірно, друкувати цей пароль вручну час від часу, уникаючи великих літер L, прописних літери I і O і цифри 1 і 0. Це краще захистить Вас, так як прочитати пароль і відтворити його на клавіатурі буде набагато складніше. Перевірте силу пароля за допомогою програми «Наскільки безпечний мій пароль», яка оцінює, скільки часу знадобилося б стандартному PC, щоб зламати Ваш пароль. Якщо буде потрібно більше ніж мільйон років, щоб зламати його, вважайте пароль безпечним.

Звичайна скарга проти сильних паролів — їх занадто важко пам’ятати і надрукувати — не застосовується тут. Ви тільки повинні надрукувати цей пароль, налаштовуючи нове здатне до Wi-Fi пристрій, або допомагаючи гостю, який приніс їх власний пристрій в Ваш будинок. Ви можете просто тримати пароль на клаптику паперу — або в Вашому менеджері паролів. Звичайно, якщо Ви будете хвилюватися, що сусід вже зламав Ваш Wi-Fi, то зміна пароля запросить новий від сусіда негайно.

На додаток до Вашого паролю упевніться, що Ваша безпека Wi-Fi належним чином налаштована. Увійдіть в екран врегулювання свого маршрутизатора і перевірте варіанти. Ідеально, Ви повинні використовувати шифрування WPA2. Якщо Ваш модем не підтримує WPA2, використовуйте WPA-особистий — або ще краще, купіть новий маршрутизатор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.