Як закрити доступ до небажаних сайтів

Часто буває, що потрібно заборонити вихід на будь-які сайти. Багато веб-сторінки просто затягують людей в свою павутину, особливо страждають діти, зависаючи на іграх або в соцмережах. У будь-якому випадку є вихід — будь-який сайт можна обмежити в доступі. Є один легкий спосіб за допомогою файлу hosts , який позбавить вас від цієї проблеми. У файлі hosts знаходяться всі заборонені сайти в браузері. Що ж потрібно робити, щоб заборонити будь-який сайт? Покрокова інструкція як заблокувати доступ до сайту :

  1. По-перше, потрібно знайти файл hosts. У розділі Мій комп’ютер і перейти в Диск С. Тут же відкрити папку Windows, потім папку System 32. Перейти до drivers і натиснути на etc. У цій папці і знаходиться потрібний файл.
  2. Натиснути на файл hosts правою кнопкою, відкрити. Тут з’явиться вікно Вибір програми, в ньому потрібно знайти Блокнот і натиснути на нього подвійним клацанням.
  3. У відкритому файлі поставити курсор після слова localhost і натиснути Enter. Перейти на нову сходинку і записати наступне: 127.0.0.1 (або скопіювати з верхнього рядка), натиснути Tab і в абзаці написати адресу того сайту, який хочете заблокувати. Потрібно написати його без http і слешів.
  4. Документ зберегти так: зайти в Файл, натиснути на Зберегти. Ось так просто можна заблокувати доступ до сайту.

Як ви вже зрозуміли, для того, щоб позбутися від блокування сайту в своєму браузері, вам досить видалити один рядок. Браузер потрібно перезапустити, тоді зміни вступлять в силу. Або можна перезавантажити систему. Для того щоб заблокувати відразу кілька сайтів, потрібно точно так же кожен сайт вписувати в новий рядок. Як заблокувати доступ до сайту описано вище.

Як заблокувати доступ до сайтув файлі Hosts

Слід попередити, що такий вид блокування для програмістів не підійде, він дуже легкий. Єдине, що діти або люди, які погано розбираються в комп’ютерах, не зможуть назад розблокувати небажані сайти. Для людей же, яким потрібно закрити доступ на певні сайти, краще просто встановити пароль на папку, де зберігається файл hosts , і тоді цього буде достатньо, щоб заборонити їм відвідування певних сайтів. Можливо, це комусь допоможе обмежити доступ до соцмереж на робочому місці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.