Як завантажити фільми і дивитися їх в будь-якому місці і в будь-який час.

Перегляд фільмів за допомогою Amazon Prime Instant   

На перший погляд Amazon пропонує найлегший варіант завантаження, але майже марний з практичної точки зору. Можна використовувати Unbox плеєр для завантаження фільмів і телевізійних шоу, але ви не зможете використовувати його, щоб завантажити Amazon Prime Instant відео, яке передається через підписки Amazon Prime. Завантаження через Unbox нічим не відрізняється від скачування через браузер.
Unbox користувача Амазонки відмінно підходить для завантаження цифрових копій фільмів і телевізійних шоу, які ви купили на Amazon, але ви не можете використовувати його для збереження. Якщо ви хочете зробити це, вам доведеться звернутися до інших виробників.

Зберігаємо відео на Хулу

Hulu не забезпечує офіційний варіант завантаження відео. Глядачам, які хочуть записувати фільми та ТБ необхідно скористатися RTMP Dump Helper, безкоштовною утилітою, яка призначена для скачування ЗМІ, в режимі реального часу. RTMP Dump Helper зберігає відео в форматі MP4. Завантажувати з RTMP Dump Helper трохи важкувато, але це того варто. З усіх методів у RTMP Dump найбільша продуктивність. Він також записує відео у форматі MP4.

скористаємося Netflix 

Якщо завантажувати відео з Amazon і Hulu здається важким, то за допомогою Netflix зробити практично неможливо. Кілька років тому ви могли перехопити потік прямо з Netflix, але сьогоднішній Netflix порозумнішав і тепер він веде більш жорсткий контроль над вашими даними. Насправді, це єдиний надійний метод скачування.

Зверніться по допомогу до інших виробників

Ви можете заощадити час і нерви, якщо автоматизуєте ваше потокове медіа записи повністю. Play Later це новий сервіс, який ставить вас в чергу слухачів ЗМІ і записує фільм у фоновому режимі.

Play Later позиціонує себе як DVR для інтернет — потоків, які повинні бути абсолютно законними. Звичайно, закон про авторське право і інтернет ЗМІ постійно змінюється, але в даний час Play Later пропонує сервіс, який просто користується правом запису онлайн-відео.

Звичайно, незалежно від того, який метод ви виберете, ви можете зберігати ваші улюблені фільми на будь-яких носіях в будь-якому форматі. Ще можна використовувати для завантаження таку послуги, як Plex, що зробить перегляд відео від Netflix або Hulu на вашому домашньому кінотеатрі зручнішим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.