Як дізнатися реальну швидкість інтернету?

Швидкість інтернет з’єднання — це кількість біт даних, яке передається за певний час, наприклад 1000. Б / с. Важливо не переплутати швидкість підключення інтернету і швидкість підключення місцевої мережі. Швидкість від 100 до 1000 Мбіт / с можлива лише в локальній мережі. Швидкість інтернету залежить від безлічі умов. Це тип лінії (волоконно-оптичний, кабельний і т.д.), кількість відвідувачів, провайдер.
Причин для перевірки швидкості інтернету, може бути кілька. Зазвичай багато людей переймаються питанням, як дізнатися точну швидкість інтернету , після зміни свого інтернет-провайдера. Наприклад, для порівняння швидкостей, або ж при погіршенні або зниженні швидкості роботи в інтернеті.
Отже, як можна дізнатися швидкість інтернету ? Звичайно ж, за допомогою спеціальних програм. Точну швидкість вашого з’єднання з мережею інтернет ви зможете дізнатися, наприклад, за допомогою спеціального тесту швидкості інтернету, який називається speed test. Він перевіряє пропускну здатність, вашої лінії.
Як дізнатися швидкість інтернетуТест швидкості включає в себе наступне: Швидкість прийому даних з мережі інтернет на комп’ютер — (входить швидкість). Швидкість трансляції (передачі) даних в мережу інтернет — (Вихідна швидкість), а також час, витрачений на проведення тесту. Програма «інформери» — дає інформацію про швидкість інтернету в комфортному графічному вигляді. Для отримання більш точних відомостей необхідно на деякий час відключити такі програми (Emule ,, bittorrent Б Google Talk, flashget і т.п.), радіо, поштовики, а також програми використовують трафік. Після цих дій вам всього лише залишиться натиснути на кнопку програми і ось перед вами вже не варто проблеми, як дізнатися реальну швидкість інтернету.
Програм і сайтів, що пропонують дізнатися максимальну швидкість вашого інтернету, зараз в мережі безліч. Причому, зробити це можна абсолютно безкоштовно і досить швидко. Але слід врахувати, що для отримання більш точного результату слід проводити тест на перевірених ресурсах, тому як сам сайт може не мати високої швидкості віддачі. Також цю операцію успішно можна здійснювати на довірених сайтах ваших інтернет-провайдерів, які можуть забезпечити високу точність цього тесту, запускати кілька тестів по черзі, записувати і вираховувати середнє арифметичне отриманих результатів.
Бувають такі випадки коли, перевіривши швидкість за допомогою speed test, ми дізнаємося, що результат тесту не збігається зі швидкістю, яку обіцяв нам провайдер. Знайте, що   Speed Test вимірює саме швидкість інтернет підключення. Якщо ж інформація, отримана в результаті тесту, відхиляється від описаної швидкості в договорі з вашим провайдером, то можливо сталася аварія на маршрутизаторах або магістралях. Якщо такого не спостерігалося, то спробуйте повторити через деякий час. Якщо знову отримаєте не зовсім задовільний результат, то тоді вже можна говорити про недобросовісність вашого інтернет-провайдера.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.