створюємо favicon.ico

 

Favicon (favorite icon) — невелике зображення, яке відображається поруч з назвою сайту в браузері, а також при пошуковій видачі Яндекса. Використовується іконка для того, щоб виділити сайт із загальної маси, зробити його більш запам’ятовується. Крім цього, користувачеві буде легше знайти Ваш сайт серед інших відкритих в браузері сторінок.

Створити favicon можна в Photoshop, спеціальних online сервісах або завантажити готову колекцію з інтернету. Розмір іконки становить 16×16 пікселів.
Для її створення в Photoshop потрібно завантажити і встановити спеціальний плагін ICOFormat, який дозволить зберегти зображення у форматі ico.

Для створення необхідної картинки можна також використовувати online сервіси, наприклад, http://favicon.ru/. Цей безкоштовний сервіс швидко здійснить перетворення будь-якого завантаженого з локального комп’ютера зображення в фавікон . Від Вас буде потрібно тільки натиснути кнопку » Завантажити favicon.ico «.

favicon.ico

Для того щоб створити іконку самостійно, використовуйте online сервіс http://www.favicon.cc/. На цій сторінці Ви зможете намалювати іконку попиксельно.

Також можна використовувати для створення або скачування іконок наступні сайти:

http://www.favicongenerator.com/

http://antifavicon.com/

http://www.iconj.com/icon_generator.php

Існують ще різні online сервіси і, якщо Вас з якихось причин не влаштували представлені, Ви зможете їх знайти, скориставшись пошуком.

Так як створити favicon необхідно для того, щоб користувач відразу впізнавав Ваш сайт, то зображення повинно бути унікальним. А значить, правильним буде створювати його самостійно з нуля. Якщо ж Ви не хочете або не можете зробити фавікон самостійно, то в мережі є сайти, що пропонують скачати вже готові картинки. Наприклад, їх можна знайти тут:

http://www.audit4web.ru/favicon/

http://www.iconj.com/gallery.php

http://www.favicon.cc/?action=icon_list&order_by_rating=1.

Для того щоб встановити favicon на Ваш сайт, необхідно через FTP завантажити favicon.ico в кореневу директорію Вашого сайту (як правило, це public_html або htdocs).

Якщо картинка в рядку браузера не з’явилася, значить, до неї прописаний інший шлях. Визначити його можна переглянувши код сторінки. Для того щоб відкрити сторінку з кодом, натисніть праву кнопку миші і у вікні виберіть «Переглянути вихідний код», якщо Ваш браузер Opera. В інших браузерах будуть фрази, близькі за значенням. Виявивши шлях до favicon, просто завантажте її за цією адресою.

Якщо Ви хочете використовувати на своєму сайті анімований фавікон, то пам’ятайте про те, що відображатиметься в рядку браузера він буде тільки в Mozilla Fire Fox. У всіх інших браузерах картинка залишиться статичною. Яндекс перетворює будь-який формат зображення в PNG, а значить, в пошуковій видачі картинка також не залишиться анимированной.

Створюючи свій сайт і займаючись його просуванням, пам’ятайте про те, що успіх складається з дрібниць і, приклавши максимум зусиль, Ви обов’язково досягнете потрібного результату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.