Способи збільшити швидкість інтернету

 

Підвищити швидкість можна використовуючи різні методи.

Перший метод, це заміна та оновлення обладнання. Підключення, типу Dial-Up або GPRS технології вважаються дуже старими і відсталими. Оскільки швидкість, одержувана, використовуючи цю технологію, мінімальна. Якщо у вас саме такий інтернет, то це дуже погано. Вам швидше треба його помітити.

У наш час існує безліч інтернет провайдерів, що надають інтернет, через ADSL, або ж супутники, або 3G модеми.

Як збільшити швидкість інтернету?Якщо інтернет, вам потрібен на «ноутбуці», або «нетбуці», то вам рекомендований користуватися 3G-модемами. Оскільки вони переносні, маленькі, і не потребують будь-яких пристроїв, для установки. Тому, де б ви не знаходилися зі своїм переносним комп’ютером, ви зможете виходити в інтернет. А швидкість інтернету через 3G-модеми досить висока.

Але якщо інтернет, вам потрібен для будинку, то краще використовувати технологію ADSL. Для цього, вам потрібно буде встановити ADSL модем. Крім цього, обов’язково наявність телефонної лінії, без неї, в інтернет вийти не вдасться. Використовуючи дану технологію, швидкостей можна домогтися майже максимальних. Більшість, можна сказати навіть, майже всі, отримують доступ в інтернет через ADSL-модеми.

Якщо вам потрібні позамежні швидкості, то вам потрібно встановити на даху антену, і користуватися супутниковим інтернетом. Але варто відзначити важливий факт, супутниковий інтернет, який надається простим користувачам, надає високу швидкість інтернету тільки на вхідні дані. Оскільки проста антена, розрахована тільки на прийом сигналу. Технологія влаштована таким чином, що ви за допомогою наземних пристроях зв’язку, передаєте запит на супутник, який вам файл потрібен, а потім, через антену, ви даний файл приймаєте. Зробити запит відбуватися може через простий модем, за телефонним зв’язком.

Якщо ви хочете, за допомогою супутника, передавати дані, то вам потрібно буде на своїй антені встановити передавач. Крім цього, потрібно мати ліцензію на мовлення даних.

Другий метод, це використовувати програмні засоби і можливості. Наприклад, якщо у вас слабкий інтернет, і сайти вантажаться повільно, то можна спробувати це виправити декількома способами. Приміром, користуватися браузером «Opera». Оскільки, в даному браузері є функція «Opera Turbo». Ця функція, зменшує якість зображень, які розташовані на сторінках сайтів. Крім цього, що завантажуються сторінки кешуються, і зберігаються на комп’ютері. Надалі, сторінки сайту будуть завантажуватися ні з інтернету, а з вашого комп’ютера. Існує перевірка, через певний час, чи не змінилися сторінки, збережені раніше.

Так само, існую програми, які нібито збільшують швидкість інтернету . До таких програм не варто ставитися серйозно. Вони не ефективні, більш того, під них, часто маскуються віруси. Тобто, ви завантажуєте програму, яка обіцяє збільшити швидкість інтернету, але в результаті ваша операційна система повністю заражається вірусами.

Великий вам порада, не використовуйте програми подібного роду. Ви сильно ризикуєте. Якщо вам потрібен швидкий інтернет, то краще замінити обладнання для виходу в світову мережу інтернету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.