Способи збільшити швидкість скачування з торрента

 

Дуже важливо розуміти, що максимальна швидкість скачування файлів безпосередньо залежить від швидкості вашого інтернет з’єднання. Саме тип і швидкість інтернет з’єднання визначають можливості торрент клієнта. Але це не означає, що не можна збільшити швидкість торрента . Справа в тому, що після установки будь-якого торрент клієнта він працює з настройками «За замовчуванням». У зв’язку з цим торрент програма використовує далеко не всі ресурси вашого інтернету. Для того щоб збільшити швидкість торрент програми , потрібно змінити деякі базові настройки торрент клієнта. Після цього швидкість скачування файлів зросте.

Налаштовуємо торрент клієнт для збільшення швидкості скачування

Для прикладу збільшення швидкості скачування даних буде використовуватися одна з найпопулярніших торрент програм BitTorrent. Ніяких додаткових програм використовувати не доведеться. Не факт що сторонні програми ефективні. До того ж дуже часто за них просять певну суму. А ми розглянемо, як збільшити швидкість торрента безкоштовно . Для збільшення швидкості закачувань потрібно виконати кілька нескладних кроків. У головному меню програми виберіть «настройки». Далі виберіть «конфігурація». З’явитися вікно, в якому можна налаштувати багато параметрів роботи торрент програми. Параметри настройки програми будуть розбиті по розділах. Виберіть розділ «швидкість». Далі у вікні знайдіть параметр «максимальна швидкість віддачі». Потім в цьому рядку встановіть значення, яке буде набагато нижче вашої вихідної швидкості інтернет з’єднання. Особливо це актуально, якщо у вас повільний інтернет з високим рівнем пинга, наприклад мобільний інтернет стандарту 2G.

збільшити швидкість торрентаБагато користувачів роблять серйозну помилку, коли виставляють занадто велика кількість інтернет з’єднань. Це не тільки не призведе до підвищення швидкості закачувань, а навпаки може істотно знизити швидкість отримання. Знайдіть в розділі «швидкість» параметр «максимальне число з’єднань». І пропишіть в цьому розділі «60». Саме таке число з’єднань рекомендують встановлювати розробники торрент програм.

Ще один спосіб підвищити швидкість скачування файлів, це знизити одночасне кількість роздач. Можна на час призупинити деякі роздачі. А після завершення одних роздач, запускайте ті, що ви тимчасово призупинили.

Ну і наведемо кілька важливих правил і рекомендацій користування торрент сервісами. Після того як ви завантажили потрібний вам файл, не поспішайте йти з роздачі. Чим більше роздають, тим вище швидкість скачування у всіх користувачів. Якщо відразу після закачування файлу все почнуть залишати роздачу, скачування файлу просто припинитися і інші користувачі не зможуть закачати файл до кінця. Вам адже було б прикро, коли скачування файлу припинилося на 90%. Тому не скупіться. Також якщо ви хочете по швидше завантажити файл, що не завантажуйте мережу іншими речами. Не дивіться відео в онлайні, не користуйтеся IP телефонією і скайп. Ну а якщо швидкість вашого інтернету дуже повільна, то навіть простий серфінг по сторінках значно зменшує швидкість завантаження файлів.

Ну і трохи корисної інформації про швидкість інтернет з’єднання. Як вже говорилося, що максимальна швидкість скачування залежить від вашого інтернет з’єднання. Але не всі користувачі орієнтуються в цьому. Розрахувати максимальну швидкість досить просто. Найвідоміша одиниця виміру швидкості інтернету, це мегабіт. А в торрент програмах швидкість закачування показується в кілобайтах. Один мегабіт дорівнює швидкості закачування 128 кілобайт в секунду. Відповідно, якщо у вас швидкість інтернет з’єднання 1 мегабіт, максимальна швидкість закачування буде 128 Кб / с. Таким способом ви можете розрахувати максимальну швидкість завантаження файлів з вашим інтернетом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.