Підключаємося до чужого wifi

Отже, спокійним ввечері, а може і вранці або далеко за північ ваш ноутбук раптом матеріалізує повідомлення «виявлено бездротове з’єднання». І Ваш допитливий розум генерує питання один за іншим як події в «Матриці»: « Як підключитися до чужої wifi ? Що для цього необхідно зробити? »Як говоритися одвічні два питання, які мучать людство:« Що зробити? І як зробити це саме що? »А при цьому ще може бути ситуація що Ви не тільки віртуоз Windows, але і як справжній хакер, Ви є шанувальник Linux або йому подібним операційним системам. Вихід в цій ситуації простий — необхідно знати ключі, основи мережевих протоколів і т.д. Так вам відповість хто розуміється хакер, який зламав не одну мережу.
Як підключитися до чужої wifiАле у нього є перевага — це досвід, а у Вас його немає, і розум працює як генератор ідей. Так ось найголовніший секретний ключ полягає в тому, що таємниць ніяких немає — є містифікація! Вам достатньо усвідомити два поняття «інформаційний пакет» і той факт, що кожен пристрій в мережі, будь то комп’ютер, принтер, wifi-модем або wifi-точка доступу, має свій унікальний номер, який ще називаю «адреса в мережі». Розмірковуючи над тим як підключитися до чужої wifi необхідно спочатку поставити для себе завдання знаходження цього самого звітного адреси в мережі того пристрою яке надає wifi доступ. Ця електронна адреса може бути прикритий ім’ям пристрою, так роблять, що б ускладнити завдання пошуку. Отже, для визначення адреси в мережі, або як його називають IP адреса, необхідно скористатися самим звичайним сканером мережі, наприклад Shark (для любителів Windows) або йому подібним сніфера (програмою для лову інформаційних пакетів).
«Навіщо?» — Запитаєте Ви мене. І я Вам відповім — «Для того, що в кожному літаючому інформаційному пакеті міститься багато цікавої інформації». Кожен інформаційний пакет несе в собі три основні речі: IP адреса від правителя, IP адреса від одержувача і відправлену інформацію. Запустивши сниффер, Ви побачите інформацію, яку випромінює ваша wifi точка. Як результат, не залежно від операційної системи, в якій Ви працюєте, стане зрозуміло які мережеві настройки необхідно зробити для подальшого підключення до чужої wifi.
Наступним вашим кроком буде настроювання мережевого адреси свого комп’ютера під Вас цікавить мережу. Залежно від того в якій операційній системі Ви працюєте це буде виглядати по-різному, але принцип один всюди Мережевий адреса і маска підмережі. Необхідно встановити мережеву адресу таким же, який покаже вам сниффер в мережі з невеликою відмінністю в останній цифрі, тому що повертаючись до вищесказаного це унікальна адреса в даній підмережі. Наприклад, Ви побачили безліч інформаційних пакетів з адрес 192.168.0.25 і маскою підмережі 255.255.255.0 сміливо ставте біля свого комп’ютера адреса 192.168.0.26, а маску залишаємо ту ж 255.255.255.0. Після чого знаходимо програму зломщик паролів CommView for Wi-Fi або їй подібну і використовуємо її за призначенням. Посібників з цього приводу більш ніж безліч. Але якби вони були написані туманно або зрозуміло, розуміючи значення всього двох понять «IP адреса» і «інформаційний пакет» Ви успішно розберетеся в іншому самі.

І на завершення кілька порад. По-перше, спробуйте підключитися з використанням пароля root, або god, 123456789 або просто без пароля. На жаль, до сих пір ці невеликі хитрощі допомагають підключитися до чужої wifi мережі тому люди, як правило, або не закривають особливо, або застосовують перше, що на думку прийде, а він у всіх влаштований приблизно однаково з невеликими нюансами. Пригадується мені як приходить клієнт і скаржиться що у нього поганий модем тому як через щільність повітря в кімнаті, тому що герметично закриваються вікна, погано працює Wi-Fi . При виїзді на місце виявилося що клієнт, що б спростити собі життя попросив сусідського хлопця налаштувати йому точку доступу з паролем 123456789, і природно хтось цим скористався, завантажуючи в результаті його канал інтернету радісно користуючись безкоштовним доступом.
Так що підключайтесь і закривайте правильно свої підключення!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.