Перехід з Gmail на Outlook.com

Чи готові піти від поштового сервісу Google? Ось як це зробити, просто і безболісно перейти на нову альтернативу від Microsoft.

Отже, ви вирішили, спробувавши на смак Outlook.com, перебратися з поштовика Gmail в табір Microsoft. Легше сказати, ніж зробити, вірно?

Перехід з Gmail на Outlook

Насправді, це не так складно, як ви думаєте. Ви можете продовжувати користуватися Gmail, і в той же час почати роботу з поштою в Outlook.com. Ось що потрібно зробити:

Підписатися на Outlook.com

Природно, для прийому і відправки пошти вам потрібно зареєструватися в Outlook.com. Зайдіть на сайт, виконуйте його вказівки, і отримаєте аккаунт. Але якщо у вас вже є облікові записи Hotmail, MSN або Windows Live, ви можете використовувати їх під час реєстрації, і відразу отримаєте оновлення з Outlook.com.

Налаштувати перенаправлення пошти з Gmail

Тепер вам потрібно перенаправити всі листи, що приходять вам на Gmail, на обліковий запис в Outlook.com. Це не складно:

 1. Увійдіть до свого облікового запису Gmail і натисніть кнопку «Параметри».
 2. Натисніть «Пересилання» і «POP / IMAP», а потім натисніть кнопку «Додати адресу».
 3. Введіть Вашу електронну адресу електронної пошти в Outlook.com, потім натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть, натиснувши кнопку «Продовжити».
 4. Залиште вікно або вкладку Gmail відкритими. В іншій вкладці або вікні, відкрийте вашу пошту в Outlook.com, і пошукайте лист від Gmail з кодом верифікації.
 5. Скопіюйте отриманий код і вставте його в поле «Код підтвердження» у вікні (вкладці) Gmail, потім натисніть кнопку «Перевірити».
 6. Дозвольте дію «Пересилати копії вхідних листів на (ваш email на Outlook.com)», потім виберіть, чи потрібно зберігати, архівувати, видаляти, або просто відзначати знаком «прочитано» оригінал кожного листа Gmail.
 7. Прокрутіть екран вниз і натисніть «Зберегти Зміни».

Імпортуйте стару пошту з Gmail

Тепер, коли ви налаштували перенаправлення з Gmail на Outlook.com, ви можете імпортувати всі ваші старі, а також свіжі листи.

Outlook.com пропонує для цього безкоштовну послугу TrueSwitch. З нею ви можете зробити копії. Зверніть увагу на слово «копія»: TrueSwitch не видаляти ніяких повідомлень про ваш обліковий запис Gmail, він просто копіює їх в ящик Outlook.com, так що ви можете працювати зі старими листами на Outlook.com.

Щоб використовувати TrueSwitch, просто введіть Вашу електронну адресу Gmail і пароль, а потім адресу та пароль на Outlook.com. (TrueSwitch був призначений для використання в Hotmail, і як і раніше працює з цим сервісом, але він прекрасно працює і з Outlook.) Як ви, напевно, помітили в розділі «Параметри», TrueSwitch може допомогти вам зберегти і вашу адресну книгу і календар .

Зауважте, що імпорт вашої пошти (в папку GMAIL_Mail) може зайняти цілий день. На щастя, TrueSwitch зберігає і всі ваші посилання з Gmail, відображаючи їх у відповідні папки на Outlook.com.

Додайте Вашу електронну адресу Gmail до списку на Outlook.com

Припустимо, ви не хочете повністю «закрити двері» на поштовик Gmail. Тоді ви можете налаштувати Outlook.com для відправки нового повідомлення на вашу адресу Gmail, звичайно, коли вам це потрібно. Ось таким чином:

 1. У Outlook.com, натисніть значок «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану (він представлений невеликий шестерінкою), і виберіть «Додатково» в настройках пошти.
 2. Натисніть «Відправлення / отримання пошти з інших аккаунтів», а потім «Додати інший обліковий запис для відправки пошти від …».
 3. Введіть Вашу електронну адресу Gmail, потім натисніть кнопку «Відправити підтвердження по електронній пошті».
 4. Воно буде відправлено вам на Gmail, в папку «Вхідні». Відкрийте його, і натисніть на посилання для перевірки.

Вітаємо! Тепер, коли ви пишете лист в Outlook.com, ви можете вибрати вашу адресу Gmail в меню «Від». Врахуйте, що одержувач буде бачити: «відправлено від імені (ваш Gmail-адреса)», але Microsoft обіцяє надати можливість задавати зміни (або виключення) в чергових оновленнях.

Імпорт контактів з Gmail

Outlook.com не був би настільки корисним без можливості зберегти адресну книгу Gmail. Це теж не дуже складно:

 1. Натисніть маленьку «стрілку-вниз» поруч з логотипом Outlook, а потім виберіть «Люди».
 2. Поруч з написом «Додати користувачів в ваш список контактів», натисніть кнопку «Контакти Google».
 3. Дотримуйтесь інструкцій, щоб підключити до Outlook.com вашу адресну книгу Google.

Залежно від числа адрес це може зайняти кілька хвилин або більше. Ви також можете використовувати згаданий TrueSwitch, для імпорту вашого календаря Google.

Хочете піти назад, від пошти Microsoft в Gmail? Це ще простіше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.