Десять важливих порад для пошуку в Інтернеті

1. Пошук за ключовим словом

Для пошуку точної, повної фрази, а не тільки її складових слів, поставте її в лапки. Наприклад, замість того, щоб друкувати на світанку в день мого народження надрукуйте «на світанку в день мого народження». Кількість результатів пошуку значно скоротиться, і ви побачите тільки сторінки, які містять точну фразу.

2. Будьте конкретні

Якщо ви хочете знайти статті про управління закладками в Safari на iPhone з IOS 7, не шукайте просто управляти закладками. Закиньте всі ці терміни: Управління закладками сафарі iPhone IOS 7. Чим більше інформації ви надасте, тим більша ймовірність корисних результатів.

3. виключайте слова

Щоб переконатися, що ваш пошук інформації про роз’ємі (lightning) вашого iPhone не виведе збігів про атмосферні явища або вигаданому гоночному автомобілі, додайте дефіс (-) перед термінами, які повинні дискваліфікувати сторінку з результатів — для Google, наприклад, lightning -гроза -Маккуін .

4. Використовуйте свої власні слова

Якщо ви відвідаєте Google.com в Google Chrome, ви можете натиснути на значок мікрофона праворуч від поля пошуку та проговорити умови пошуку вголос. Як тільки ви закінчите говорити, Google відображає по результати запиту, а іноді і пропонує зведення вголос.

5. Спробуйте розширений пошук

Якщо ви хочете значно більшого контролю над вашими пошуками, наприклад, вказати конкретні географічні регіони для пошуку, або як давно створена сторінка, перейдіть на сторінку розширеного пошуку Google, або, після виконання основного пошуку, натисніть значок в правому верхньому кутку сторінки результатів і виберіть Розширений пошук в контекстному меню.

6. Конвертація, розрахунок і інше

Ви також можете використовувати Google для пошуку всіх видів інформації, не тільки веб-сторінок. Google може обробляти розрахунки, конвертацію валют, переклад часових поясів, прогнози погоди, значення слів і багато іншого.

7. Вчіться у джерела

Відмінне місце, щоб дізнатися десятки додаткових поради по використанню Google сам Google. Наприклад, на сторінках Google «Довідка про пошук» і «Поради і підказки» є безліч трюків і комбінацій, які можна використовувати.

8. Спрощення Google URL

Єдина річ, яка може не подобається Google це те, що всі посилання на його сторінці результатів це URL-адреси Google, які перенаправляють вас на вихідну сторінку. І, залежно від вашого браузера, ці URL можуть скинути історію відвіданих сторінок, через що буде важко побачити, які сайти ви відвідували.

На щастя, ви можете вирішити цю проблему з розширенням браузера. Для Safari від Apple можна порадити Detox від Shaun Inman. Для Google Chrome спочатку встановіть безкоштовну Tampermonkey, а потім додасте скрипт Scrub Google Redirect Links. Для Mozilla Firefox спробуйте безкоштовний Google / Yandex виправлення пошукових посилань Wladimirа Palantа.

9. Використовуйте іншу пошукову систему

Навіть найкращий пошук Google не допоможе вам знайти сторінки, які в Google не проіндексовані, або предмети, які знаходяться на сторінці 5987 з 28001. Пам’ятайте, у вас є альтернативи. Конкуренти, в тому числі Bing, Yahoo, Ask.com, і DuckDuckGo, можуть направити вас на сайти, які не виявляються в Google. І оскільки кожна пошукова система визначає пріоритети результатів пошуку по-різному, сторінка, яку ви шукаєте, може бути в якомусь одному пошуковику більш помітною, ніж в іншому.

10. Спробуйте метапошук

Якщо вам часто потрібно виконувати пошук по декількох пошукових системах або по дуже конкретних базах даних, ви можете бути хорошим кандидатом для DEVONagent Pro, яка може запитувати багато сайтів і послуг відразу і узагальнити результати пошуку таким чином, який покаже зв’язок між пов’язаними поняттями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.