Анонімність в мережі — як приховати свій IP

Хто знайде? Кому це може бути цікаво? А це залежить від того чим ви займаєтеся в мережі. Наприклад, ви платите за щось в Інтернеті або навпаки — отримуєте гроші за ваші послуги або матеріали. Тепер уявіть, що комусь стали відомі всі паролі і логіни ваших гаманців. Причина, по якій ті, кому це треба, можуть багато чого вивідати про вас — це ip-адреса вашого комп’ютера. І варто зловмисникові дізнатися ip адресу , то він відразу зможе визначити країну, місто і дані провайдера Інтернет-послуг. Кожен провайдер зобов’язаний вести логи — в них міститися відомості про користувача і його діях. Це робиться на випадок, якщо знадобиться розслідувати якісь протиправні дії. Ну, а ті, хто ними, такими діями займаються, легко з сайту вашого провайдера вивудить, і ваш точну адресу, і в яких соціальних мережах ви зависає.

Як дізнатися свій IP адреса

Що ж таке ip-адреса? І як дізнатися свій ip ? Кожній людині, що виходить в Інтернет, привласнюють унікальний номер. Він складається з чотирьох чисел, розділених крапками. Наприклад, 124.45.33.220. Комбінацій, зрозуміло, у такого набору чисел може бути дуже багато. Вистачає всім. Такий номер і є IP-адресою. Його автоматично видає провайдер — та фірма або агентство, яке дає вихід в мережу.
Як дізнатися свій IP адресаОтже, вам потрібно дізнатися свій ip адресу ? Перейдіть по посиланню http://2ip.ru/. Крупним планом не тільки ваш ip-адреса, а є адреса вашого провайдера, навіть якою версією Windows і яким браузером ви користуєтеся. І це лише частина інформації. Інтернет-умілець зможе дізнатися набагато більше — йому не складе труднощів дізнатися чужу адресу ip . Ваш, наприклад. Уявіть, наприклад, як хтось вирішив вас розіграти. І, легко увійшовши на ваш аккаунт в «Однокласниках», розсилає від вашого імені дурні листи вашим друзям. Або користується фотографіями з альбомів, використовуючи їх для сумнівною реклами. Так що крім грошей з гаманців веб-мані можна і друзів втратити.
Кожен може стати потенційною жертвою злому з боку зловмисників. Але справа навіть не в цьому. Ніхто не роздає кожному зустрічному свою суто індивідуальну інформацію. Навіщо ж ризикувати в Інтернеті?
Тим більше що вихід є, яка не порушує ніяких законів писаних і не писаних.
Можна виходити в Інтернет під чужим ip-адресою!
Це не означає, що буде використовуватися інший користувач для маскування. Для це існують спеціальні ip-адреси. Вони називаються проксі-серверами (Prоxy servеr).

Програми для приховування IP

Хакери, зломщики, незаконні розповсюджувачі чогось у Всесвітній Павутині — обов’язково користуються анонімними технологіями роботи в Інтернеті. Але їх можна використовувати і в мирних цілях, щоб сховатися від недоречного цікавості. Проксі-сервер прийде на допомогу, якщо з якоїсь причини вам закриють вхід на який-небудь ресурс. Користуючись цією технологією, можна не побоюватися «банів», блокувань і інших напастей.
Є два способи скористатися проксі-серверами — шукати вручну або вибрати спеціальну програму, яка візьме всі турботи на себе.
Mask Surf — повністю автоматизована програма для анонімного серфінгу в мережі. Інтегрується в Internet Explorer і FirеFox, вибирає зі своєї бази анонімні проксі і сама імпортує їх в браузер. Підтримує російську мову.
Tor — це не нова, а добре відома і давно випробувана безліччю користувачів програма, яка дозволяє зробити вашу анонімність в Мережі істотно краще. Хтось може навіть дізнатися ваш зовнішній ip , але відстежити місце положення вашого комп’ютера або підглянути інформацію, яку ви передаєте, стане дуже важко. Звичайно, ви не зникнете від спецслужб, але звичайному користувачеві цього цілком достатньо, щоб відчувати себе в безпеці.
Сенс захисту за допомогою Tor’а в тому, що вхід в мережу відбувається через випадково обраний з мережі Tor проксі-сервер. Причому він не передасть ваші дані далі в мережу. З’єднання ваше з ним — шифрується. Злом цього потоку практично не здійснимо без спеціального обладнання.
З’єднання через Tor відбувається автоматично, і не вимагає втручання, якщо ви не хочете в цьому розбиратися.

Ніхто не зможе дати гарантії абсолютної безпеки і анонімності в мережі, але це шлях, щоб припинити більшість посягань на вашу особисту конфіденційність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.